POLSKI ZWIĄZEK UNIHOKEJA

21 Września 2010 - kategoria: Informacje

POLSKI ZWIĄZEK UNIHOKEJA

W dniu 11 września 2010 roku miał miejsce Walny Zjazd Delegatów, podczas którego wybrano prezesa i zarząd Polskiego Związku Unihokeja. Przedstawiamy szczegóły tego spotkania.

O godzinie 13:00 rozpoczął się Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja. Uprawnionych do głosowania było 54 członków z czego na zebraniu stawiło się 36.

 

W wyborach na Prezesa Polskiego Związku Unihokeja wystartował tylko Pan Marek Budziński, ponieważ nikt z delegowanych nie zgłosił innej kandydatury. Na 36 głosujących Pan Marek Budziński otrzymał 31 głosów poparcia.

 

W dalszej części zebrania przeprowadzono wybory do Zarządu Polskiego Związku unihokeja. Delegaci zgłosili następujących kandydatów: Augustyniak Krzysztof, Augustyniak Piotr, Bieńkowski Aleksander, Dancewicz Marek, Ludwichowski Piotr, Misiowiec Izabela, Tomalak Witold, Wojciechowski Tomasz, Zawadzki Krzysztof.

 

W głosowaniu wzięło udział 36 delegatów, którzy oddawali swój głos na pięciu kandydatów do zarządu. Oto wyniki głosowania:

1. Ludwichowski Piotr – 24 głosy

2. Zawadzki Krzysztof – 23 głosy

3. Tomalak Witold – 21 głosów

4. Misiowiec Izabela – 18 głosów

5. Bieńkowski Aleksander – 18 głosów

6. Dancewicz Marek – 16 głosów

7. Augustyniak Piotr – 13 głosów

8. Wojciechowski Tomasz – 12 głosów

9. Augustyniak Krzysztof – 9 głosów

 

Pierwsze pięć osób z największą liczbą głosów zostało wybranych do Zarządu Polskiego Związku Unihokeja. Po tym głosowaniu delegaci zgłosili kandydatów do Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Unihokeja. Z sali padły trzy kandydatury. Augustyniak Krzysztof, Pazdur Edward i Pysz Arkadiusz. Wszystkie te kandydatury otrzymały akceptację do Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Unihokeja.

 

Ellka

POLSKI ZWIĄZEK UNIHOKEJASalTech.gif 

Komunikat:
Imię:
W jaki sposób przygotowujesz się do nowego sezonu?
trenuje indywidualnie
biore udzial w turnieju
trenuje ze swoja druzyna
jeszcze jest czas - nic nie robie
[Pokaż wyniki]   [Wcześniejsze sondy]
 

Projekt i wykonanie: Art'impression / NetSoftware     -     Wszelkie prawa zastrzeżone Floorball24.pl © Nowy Targ 2010